Každodenní údržba

Abychom trvale zachovali hezký vzhled mramoru, žuly, umělého kamene, či keramiky, je důležité věnovat pozornost každodenní údržbě těchto materiálů. Za tím účelem je dodávána celá řada přípravků, které materiál chrání a udržují jeho přirozenou krásu.

L&L je silný koncentrát mycího přípravku s obsahem polyetylénových vosků, který je určen pro časté, rychlé a snadné mytí přírodního a umělého kamene i keramiky. Díky obsahu vosků dochází současně s mytím k posilování a renovaci lesku. Přípravek je vhodný jak pro ruční mytí, tak pro podlahové mycí stroje.

AS-22 je mycí přípravek se stejnou účinností jako L&L, ale s přísadami protikluzných látek, tzv. ANTISLIP. Mytím se na povrchu vytváří protismykový povlak, který brání uklouznutí na leštěné dlažbě. Je vhodný jako následná údržba po leštícím vosku AS-11.

LISTO je mycí a leštící sada na údržbu mramorových předmětů do domácností a hotelů s jednoduchou aplikací. Vhodná na kamenné pulty a stolové desky, parapety, krby, ale i na pomníkové díly z kamene i terasa.

Sprej RR/1 je čistící a leštící vosk na údržbu prvků z přírodního kamene a lakovaného dřeva, určený pro použití v domácnosti.

Natur STONE CARE Kit sada přípravků na komplexní údržbu přírodního a umělého kamene pro domácí použití : čistič - impregnace - poliš.

Všechny aplikace se provádějí individuálně, podle stupně znečištění, frekvence ošlapu apod. Je vhodné si na místě provést zkoušku a stanovit příslušný režim údržby podle místních podmínek nebo se s námi poraďte a můžeme Vám nastavit vhodný postup.

zpět